ua en ru

Собчак назвала справжню причину розлучення з Віторганом

Собчак назвала справжню причину розлучення з Віторганом Колаж РБК-Україна

Собчак поділилася сокровенним із фанатами

Ксенія Собчак, яка є відомою скандальною журналісткою та телеведучою, розповіла, чому їй не вдалося врятувати шлюб із Максимом Віторганом. Про це актриса повідомила в ефірі програми "Секрет на мільйон" на НТВ.

За словами Ксенії, причиною розлучення стала банальна нестача уваги. А трохи пізніше почалися недомовки і взаємні претензії. "У якийсь момент він щось не зробив, не проводив, не купив квітів. Це починає накопичуватися та з'їдати щось дуже важливе", - сказала телеведуча.

Ксенія вважає, що розлучення - їх загальна вина. Оскільки любов - це квітка, яку потрібно постійно поливати, а вони з цим завданням не впоралися. Однак це не завадило їм зберегти хороші та довірливі стосунки.

Крім того, телеведуча заявила, що їй вдалося домовитися з чоловіком про те, щоб дати синові Платону подвійне прізвище: Віторган-Собчак. В даний час телеведуча будує в Підмосков'ї дерев'яний двоповерховий будинок з басейном для сина та планує жити в ньому разом із матір'ю та Платоном.

Нагадаємо, що у Ксенії Собчак серйозні стосунки з режисером Костянтином Богомоловим. До речі, нещодавно Собчак познайомила сина зі своїм коханцем та його дочкою.

Раніше повідомлялося про те, що Собчак відвідала столицю Франції разом з Богомоловим. Про свою поїздку в Париж телеведуча написала в соцмережах. При цьому вона також розкритикувала місто закоханих.

Ми також писали про те, що Собчак була помічена у київському барі, в якому вона виконала пісню групи "Океан Ельзи".