ua en ru

Моторошна: Лобода злила у мережу невдале фото

Моторошна: Лобода злила у мережу невдале фото Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Лобода шокує своїм зовнішнім виглядом

Світлана Лобода любить привертати до себе масу уваги та епатувати публіку, однак не завжди це закінчується приємними коментарями на її адресу. Так, 21 березня у Instagram-stories виконавиця опублікувала дуже дивний знімок, який явно показує співачку не з самого привабливою боку.

Дивний ракурс робить її зовнішність безглуздою, а посмішка виглядає безглуздо через збільшені губи. До речі, любов до Лободи пластики досить часто обговорюється у мережі.

Фото: (instagram.com/lobodaofficial)

Нещодавно Лобода вирішила згадати рідну мову в ефірі Першого каналу і осоромилася. В соцмережі вона опублікувала відео з шоу "Голос. Діти". В кадрі співачка обговорює виступ одного з учасників разом із російською співачкою Пелагеєю. Раптово у неї вирвалося "Але ж це було дуже гарно". На що Пелагея відреагувала дивним смішком, Світлана у відповідь теж розсміялася.

А до цього виконавиця "наїхала" на співробітників аеропорту в Москві і була висміяна користувачами. Однак Лобода на це заявила, що не бачить своєї провини, оскільки співробітники аеропорту погано виконували свої зобов'язання.

До речі, Лободу запідозрили в тому, що вона зменшила груди. Справа в тому, що зірка, яка завжди могла похвалитися округлостями, постала на новому фото з практично повною відсутністю грудей. У фоловерів відразу ж виникло питання: "Де ж поділася груди співачки?"

Відео: РБК-Україна