ua en ru

Гра престолів: Нова теорія відкриває, хто наступний зрадить Дейенеріс

Гра престолів: Нова теорія відкриває, хто наступний зрадить Дейенеріс "Гра престолів" (Фото: HBO)

Мати драконів зрадять "заради любові"

Остання теорія «Гри престолів» стосується Дейенеріс і ґрунтується на одній з деталей книги Джорджа Р. Р. Мартіна. В Кварті Мати драконів почула пророцтво, яке віщувало їй, що вона буде зраджена тричі: заради крові, заради золота і заради любові.

І хоча цей факт ніколи не згадувався в серіалі, фанати помітили, що Дейенеріс вже була зраджена двічі: один раз заради крові (Міррен Маз Дуур вбиває її дитину), і одного разу заради золота (Джорах виявився шпигуном Роберта Баратеона).

Наступна зрада має бути заради любові, і шанувальники думають, що останній епізод шоу натякає на це. Тіріон Ланністер побачивши, як б'ється Джейме, сказав: "Біжи, ти ідіот". Можливо, він хоче застерегти брата, враховуючи, що той врятував його від смертної кари. Фанати вважають, що любов Тіріона до Джейме і його відданість Дейенеріс ще зіткнуться один з одним до кінця сезону. Esquire розвинув теорію ще далі. За його словами, якщо Тіріон виявиться Таргаріеном, це може врятувати його від смертної кари за зраду Матері драконів.