ua en ru

Гра престолів: Софі Тернер сподівається, що Санса вб'є побільше персонажів

Гра престолів: Софі Тернер сподівається, що Санса вб'є побільше персонажів "Гра престолів" (Фото: HBO)

"Мені сподобалося, я хочу більше вбивати!"

Важко уявити, що в такому смертоносному світі, як "Гра престолів", Санса Старк (Софі Тернер) забрала своє перше життя тільки в кінці 6 сезону. Але тепер, коли Санса відчула смак крові, Тернер сподівається, що це було всього лише перше з багатьох вбивств дівчини.

"О, так, це було приголомшливо! Для мене, як для Софі, це була найбільш приголомшлива сцена, тому що я так довго чекала, щоб убити когось", — розповіла Тернер "Time". "Постійно бачу людей, таких як Мейсі Вільямс, які вбивають інших на екрані, і це так погано, і вона виглядає такою класною, а я просто танцюю і плачу. Було дуже приємно повернути Сансі ту силу, якої вона була позбавлена".

Звичайно, вбивство її колишнього мучителя Рамсі Болтона не було першим випадком, коли у Санси була влада. В ході серіалу Санса перетворилася в досвідченого маніпулятора. Вона добре це використовувала, коли практично виграла битву Бастардів за свого брата Джона Сноу.

Але тепер Тернер готова до того, що Санса перестане приховувати свою силу і покаже її: "Я впевнена, що її теж сп'янило те почуття, якого вона так довго жадала, і це було так і для мене. Мені сподобалося, я хочу більше вбивати!".

Що стосується того, хто може бути в списку жертв Санси, Тернер зізналася, що є певна королева, яку вона б хотіла бачити вбитою: "Я б хотіла, щоб вона помстилася Серсеї і багатьом іншим, які вчинили з нею неправильно".

Хто знає? Можливо, Санса і Арья зможуть об'єднатися і прибрати Серсею разом. Нагадаємо, що Софі Тернер розповіла про свої "дуже особисті" стосунки з Джо Джонасом.