ru ua

Київ вдень та вночі 3 сезон: 34 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 34 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі"/ Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У середу, 31 травня, на Новому каналі вийшла 34 серія скандального шоу "Київ вдень та вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

Київ вдень та вночі 3 сезон, 34 серія зробить глядачів ще ближче до розв'язки цього сезону. Герої повинні будуть нарешті зробити свій вибір.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 34 серія

Оксана опинилася в складній ситуації: новий кавалер, колишній чоловік і батько її майбутніх дітей різко з'явилися, кожен з них хоче пов'язати з нею життя. Дівчина заплуталася в своїх почуттях і розумі, але колись вона повинна зробити вибір. Ксюша не довіряє Епіфаніо, оскільки він багато разів брехав їй і іншим людям; з Пашею вона давно розійшлася і не знає, наскільки щирі і сильні його почуття, а Богдану вона не може до кінця вірити через історію з втратою пам'яті, яка здається їй неймовірною. Чи зможе вона вирішити, хто стане виховувати з нею дітей?

Також ми побачимо підготовку і торжество Тасі і Джави, які вирішили пов'язати свої долі шлюбом. А також дізнаємося, як Карина буде вибиратися зі свого скрутного становища: вона залишилася без подруг, без коханої людини, роботи, і скоро залишиться без житла.

Відео: 34 серія 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі"

Хто з хлопців переконає Оксану в своїй щирості, та як довго Рита буде терпіти витівки Саші - дивіться 34 випуск 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.