ua en ru

Шоураннер "Шерлока" розповів, коли може з'явитися 5 сезон

Шоураннер "Шерлока" розповів, коли може з'явитися 5 сезон Фото: BBC

Моффат зізнався у великій любові до серіалу

На "Comic-Con" Стівен Моффат представляв новий сезон "Доктора Хто", але журналісти не упустили можливості і запитали у нього, коли фанати можуть очікувати на прем'єру наступного сезону "Шерлока". Шоураннер серіалу дав неоднозначну відповідь в інтерв'ю "Deadline".

Моффат заявив: "На даний момент ми, якщо чесно, не знаємо, чи будемо знімати ще один сезон. Я ніби як припускав, що коли-небудь ми зберемося знову, але у мене поки не було часу думати про" Шерлока ", і , звичайно, Марк теж дуже зайнятий низкою інших проектів, включаючи "Доктора Хто". Так що у нас не було часу посидіти і подумати, що ж ми хочемо зробити з 5 сезоном".

Також він зізнався, чому вони продовжать знімати серіал про сучасного детектива Шерлока Холмса: "Всі ми любимо "Шерлока". Ніхто не проти того, щоб зняти ще один сезон. Ніхто не знімається в "Шерлоці" тільки тому, що зобов'язаний. Всі могли б прекрасно обійтися і без "Шерлока", так що єдина причина, по якій ми продовжуємо його знімати, полягає в тому, що нам по-справжньому подобається це робити".

Нагадаємо, що раніше на питання про наступний сезон відповів Ендрю Скотт, який зіграв Моріарті. Він натякнув, що 5 сезон вийде не раніше, ніж за два роки.