ua en ru

Може вийти продовження серіалу "Зачаровані"

Може вийти продовження серіалу "Зачаровані" Фото: The WB Television Network

Шоу може повернутися після 11 років перерви

Зірка Алісса Мілано, яка зіграла Фібі Холлівелл, зізналася, що перезавантаження "Зачарованих" відбувається занадто повільно. У січні телеканал "CW" підтвердив, що вони повернуть серіал як серії приквелів, дія який відбуватиметься в 1976 році. Але, схоже, шоу повернеться в іншому вигляді.

Алісса нещодавно розповіла "Daily Beast" про все, що вона знала про новий серіал: "Я розповім вам все, що знаю: останні кілька років "CBS Studios" намагається перезавантажити "Зачарованих" без будь-яких старих учасників. Вони просто хочуть використовувати франшизу, але у нас є кращі шанувальники, які переполошилися з цього приводу і сказали, що ви не можете робити "Зачарованих" без оригінального акторського складу. Я думаю, що "CBS Studios" розуміє важливість правильного вибору, тому в минулому році вони придумали, що зроблять приквел до нашої історії, але сценарій вийшов не таким, як вони хотіли, і тому він повернувся в перепланування".

Актриса пояснила, що вона, Холлі, Шеннен і Роуз публічно висловили свою зацікавленість у поверненні в оновлений серіал, але поки що пропозицій не надходило. Netflix також повідомив, що розглядає можливість зняти продовження серіалу. Очікується, що в продовженні "Зачарованих" ми побачимо сестер Холлівелл в ролі мам, чиї дочки також є відьмами.