ru ua

Зірка "Ходячих мерців" поповнила акторський склад "Месники: Війна нескінченності"

Зірка "Ходячих мерців" поповнила акторський склад "Месники: Війна нескінченності" Фото: AMC

Данай Гуріра, відома фанатам "Ходячих мерців" як Мішон, зніметься в "Месниках: Війна нескінченності" від Marvel

"Месники: Війна нескінченності" в двох частинах збере такий супергеройський склад, що у фанатів захоплює подих. У фільмі з'являться 67 персонажів, серед яких: Залізна людина, Халк, Чорна вдова, Локі, Тор, Доктор Стрендж, Людина-павук, Чорна Пантера і багато інших. Тепер цей список стане ще на одне ім'я довшим завдяки зірці "Ходячих мерців" Данай Гуріре, яка приєдналася до зйомок "Війни нескінченності".

Фанати здогадуються, що в "Месниках" вона продовжить грати свого персонажа з «Чорної пантери» - Окойе, одну з лютих жінок-воїнів, яка служить охоронцем Т'Чалли.
Гуріра розповіла "ComicBook", що, хоча солдати Мішон і Окойе «надзвичайно різні», є «правила про ведення боротьби, які допомагають один одному. Є багато нових речей, яким варто навчитися, і мені дійсно подобається. Там так багато нового. Вона ще та штучка ".
Дебютувавши на минулому тижні, перший трейлер-тизер "Чорної пантери" викликав величезний переполох в мережі, чимало фанатів схвилював майбутній фільм про супергероїв від Marvel. "Месники: Війна нескінченності" потрапляє в британські кінотеатри 27 квітня 2018 року, а "Чорна пантера" — 18 лютого 2018 року.