ua en ru

Зірка "Ходячих мерців" послав Трампа в Твіттері

Зірка "Ходячих мерців" послав Трампа в Твіттері Фото: AMC

Неоднозначна позиція президента спровокувала актора на грубість

За останній час консервативне місто Шарлоттсвілль в штаті Вірджинія опинилося в центрі уваги. І справа не в його престижному університеті і не в колишній садибі Томаса Джефферсона, а в більш сумних причинах. Як відомо, в результаті акцій протесту ультраправих ("альтернативних правих" і активістів расистської організації "Ку-клукс-клан") чотири дні тому загинула людина і ще десятки були поранені.

Нинішній президент США Дональд Трамп зайняв досить неоднозначну позицію в цьому питанні. Замість того, щоб засуджувати расистські дії, Трамп вирішив звинуватити обидві сторони в підбурюванні до насильства, поставивши прихильників екстремізму нарівні з лівими анти-расистами. В результаті, люди по всій країні, серед яких багато знаменитостей, звинувачують президента в пропаганді ненависті і расизму.

Але ніхто не висловився так грубо, як це зробив Джеффрі Дін Морган, який грає Нігана в "Ходячих мерцях". У своєму офіційному Twitter він звернувся до Трампа з такими словами: "Пішов ти. Серйозно. Пішов ти за все. Сьогодні? Пішов ти за те, що змушуєш нас пояснювати расизм нашим дітям". Цією образою Джеффрі Дін Морган робить важливий висновок про страхітливу нормалізацію расизму в Сполучених Штатах.