ua en ru

Зірка "Місячного світла" Махершала Алі веде переговори про зйомки в 3 сезоні "Справжнього детектива"

Зірка "Місячного світла" Махершала Алі веде переговори про зйомки в 3 сезоні "Справжнього детектива" Фото: Christopher Polk/Getty Images

Саме час згадати про продовження відомого серіалу

Зірка "Карткового будиночка" і "Місячного світла" Махершала Алі веде переговори про те, щоб зіграти в третьому сезоні кримінальної драми HBO "Справжній детектив", про це повідомив "Deadline".

Результатів поки що немає: "Deadline" говорить, що це досить ранні переговори, і що вони поки далекі від будь-якої угоди. Поки що немає офіційної заяви про третій сезон, але керівники HBO вказали, що вони відкриті для створення ще одного сезону серіалу, а мережа підписала контракт з творцем Ніком Піццолатто до 2018 року для деяких нерозкритих проектів.

Однак той факт, що Алі обговорює свою можливу роль, вже є хорошим знаком. Це означає, що HBO активно приймає рішення з приводу "Справжнього детектива" і думає, кого покликати в зоряний склад. Це не перший досвід зйомок у серіалах для Алі: у нього були важливі в ролі в "Картковому будиночку» і "Люку Кейджу" від Marvel, але найяскравіше його талант розкрився у фільмі "Місячне світло".