ua en ru

"Ми дуже раді таким новинам": в Харкові абітурієнтка почала народжувати під час здачі ЗНО

"Ми дуже раді таким новинам": в Харкові абітурієнтка почала народжувати під час здачі ЗНО Ілюстративне фото (УНІАН)

У дівчини буде можливість пройти ЗНО трохи пізніше

У Харкові під час проходження Зовнішнього незалежного оцінювання, одна з абітурієнток почала народжувати. Про це 24 травня повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

За його словами, під час процесу тестування у дівчини почалися перейми.

"Сьогодні чисельність Харкова збільшилася ще на одного громадянина, адже одна з абітурієнток, яка проходила ЗНО у автотранспортному технікумі, не закінчила роботу, бо змушена була їхати до пологового будинку. Ми дуже раді таким новинам. Звичайно, у неї буде можливість пройти ЗНО пізніше", - цитує Сидоренка місцева газета "Слобідський край".

Відомо, що дівчина закінчила школу в минулому році.

Нагадаємо, що 24 травня абітурієнти складали тести з української мови та літератури. Цей предмет є обов'язковим при вступі, тому ЗНО проходили абсолютно всі випускники.

День Києва 2018: куди піти

Нагадаємо, що українка, яка десять років тому в школі отримала з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання за 200 балів, сьогодні працює в Кембриджському університеті - одному з найстаріших та найпрестижніших університетів на планеті. Тепер львів'янка Анастасія Сибірна створює штучні сперматозоїди і яйцеклітини, що може стати проривом в боротьбі з безпліддям і деякими типами раку.