ua en ru

Рот - зливний бачок: боягуз-чоловік Скабєєвої став посміховиськом в прямому ефірі

Рот - зливний бачок: боягуз-чоловік Скабєєвої став посміховиськом в прямому ефірі Євген Попов (фото: instagram.com/popovrtr)

Ведучий програми "60 хвилин" Євген Попов зганьбився у прямому ефірі

Чоловік топ-пропагандистки Кремля Ольги Скабєєвої не зміг захистити її честь у прямому ефірі. Так, співведучий програми "60 хвилин" Євген Попов вирішив не відповідати на запитання українського журналіста про честь його дружини, яку раніше публічно принизили в ПАРЄ, назвавши її рот зливним бачком.

На відео видно, як журналісти Пітер Залмаєв і Тарас Березовець сказали Попову, що у нього є унікальний шанс в прямому ефірі ще раз захистити честь Скабєєвої. Адже у своїй програмі він висловлювався з приводу українських журналістів дуже різко і обіцяв поквитатися з ними за те, що вони зганьбили фанатку Путіна на весь світ.

Але при зустрічі з українцями пропагандист лише боягузливо мовчав.

"Пан Попов, мабуть, вражений тим рівнем цинізму, який демонструють українські медіа, які іноді можуть перевершити навіть російські медіа за ступенем цинізму", - потролив росіянина Березовець.

Відео: YouTube/Телеканал Прямий

"Твоє обличчя, коли тебе впіймали українські журналісти, і ти дав їм мовчазну згоду, що твоя дружина - зливний бачок", - коментують інцидент в мережі.

Рот - зливний бачок: боягуз-чоловік Скабєєвої став посміховиськом в прямому ефірі

Скріншот

Нагадаємо, що не так давно Скабєєву трохи шляк не трафив в прямому ефірі через Степана Бандеру.

Раніше ми писали про те, що вакханалія на популярному шоу "Поле чудес" вразила мережу.