ua en ru

Вчені розповіли, які тварини найрозумніші в світі

Вчені розповіли, які тварини найрозумніші в світі Фото: Примати (pixabay.com/ru/users/InspiredImages)

Найрозумнішими на планеті вважаються примати

Вчені пассказали, які тварини вважаються найрозумнішими у світі. Дослідження проводила міжнародна група експертів, передає Defense News.

Головним критерієм при складанні списку стала комунікаційна здатність тварин, яка демонструє рівень їхнього мислення і розуму.

З'ясувалося, що найбільш високим рівнем розвитку мають примати - горили, шимпанзе, гібони і мавпи. Відзначається, що вони здатні не тільки розрізняти людську мову, але і вступати в контакт.

У список також увійшли дельфіни. Вони видають до 14 тисяч звукових сигналів і володіють певним набором почуттів, які роблять їх відповідальними. Зокрема, дельфіни допомагають родичам, якщо вони виявилися у важкій ситуації.

Також в список розумних тварин увійшла собака. Інтелект собаки легко розрізняє 250 слів і жестів, тому вони легко піддаються дресируванню. Собаку, до речі, можна привчити виконувати нескладні математичні підрахунки, а саме - рахувати до 5. Кішки володіють схожим розумом, вони дуже кмітливі, розрізняють людську мову.

Серед птахів найбільш розумним є ворон. Ворони умілі злодюжки. Як і собаки, вони можуть рахувати до 5, але не більше. Якщо, наприклад, пташеня ворони живе з людиною, як домашній вихованець, його рівень інтелекту піднімається.

Як раніше повідомлялося, в Канаді бездомним котам подарували міні-ліжка.