ua en ru

"Змусити росіян думати по-українськи": Захарченко розсмішив мережу черговою абсурдною заявою

"Змусити росіян думати по-українськи": Захарченко розсмішив мережу черговою абсурдною заявою Фото: Олександр Захарченко (av-zakharchenko.su)

Ватажок "ДНР" вирішив налякати Кремль українцями

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що в Україні хочуть "асимілювати росіян" і зробити з них українців. Таким чином лідер терористів прокоментував реформу освіти в Україні, повідомляє ресурс бойовиків "ДАН".

"Київ хоче асимілювати росіян, зробити їх українцями. Завдання – змусити росіян думати по-українськи... Цікаво, в Москві розуміють суть цього проекту? Що "неонацисти" хочуть духовно знищити десятки мільйонів росіян, переробити їх в українців – манкуртів, яничар?" - сказав Захарченко.

Він також запевнив, що в результаті реформи освіти випускники українських навчальних закладів "будуть неконкурентоспроможними на ринку праці".

На слова Захарченка відреагували в мережі:

"Що цей нещасний чолов'яга морозить?".

"Шов би він кур продавать".

"Тобі яка різниця? Ти ж у Расєю зібрався...Курами можна торгувать і на "руськом язикє".

"Змусити росіян думати по-українськи": Захарченко розсмішив мережу черговою абсурдною заявою

"Змусити росіян думати по-українськи": Захарченко розсмішив мережу черговою абсурдною заявою

Скріншот коментарів (facebook.com/vestiua.net)

До речі, Захарченко озвучив нові плани по Україні.

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що відновлення територіальної цілісності Донбасу має відбутися з найменшими втратами. Про це повідомляє видання бойовиків "ДАН".

За його словами, захоплення підконтрольної Україні території Донецької області має відбутися "у відповідний історичний момент і з мінімальними втратами". При цьому Захарченко розраховує на міжнародні обставини.

"Ми не маємо морального права зайняти наші міста, а згодом знову їх залишити. Оскільки тоді наших громадян ще більше будуть тероризувати. Отже, ми повинні вибрати такий історичний момент, коли наше повернення буде незворотнім і понесе за собою мінімальні втрати", - зазначив бойовик.

Нагадаємо, що нещодавно лідер так званої "ДНР" Олександр Захарченко знову зробив гучну заяву про те, що збирається "взяти Київ". Про це він заявив в інтерв'ю російському письменнику Захару Прилєпіну, який також воює на сході України на стороні терористів.

Варто відзначити, що Захарченко вже неодноразово обіцяв, що "візьме Київ", а разом з тим Берлін та Лондон.