ru ua

Холостяк 8 сезон: як пройшло знайомство учасниць з батьками Рождена

Холостяк 8 сезон: як пройшло знайомство учасниць з батьками Рождена Фото: Рожден Анусі (facebook.com/RozhdenAnusi)

Стало відомо, як прийняли дівчат батьки холостяка

В одинадцятому випуску шоу Холостяк-8 Рожден Анусі представив дівчат своїм батькам. Про те, як пройшли зустрічі, і хто вибув, повідомляє канал СТБ.

У десятому випуску холостяк знайомився з родичами трьох учасниць реаліті-шоу, а ось в одинадцятому випуску Рожден повіз дівчат в Одесу, де познайомив їх з мамою, батьком і сестрою. Нагадаємо, після випуску 10 в шоу залишилося три дівчини – Іванна, Галя і Наташа.

Першою познайомитися з батьками Рождена випало Іванні. До того, як холостяк представив дівчину батькам, він вирішив показати їй Одесу і познайомив її зі своїм другом дитинства.

Іванна засмутила маму холостяка, так як на провокаційне запитання про те, чи готова вона стати матір'ю, дівчина зізналася, що поки що не готова.

Прогулянка з Наташею по Одесі виявилася невдалою. Рожден запропонував дівчині покататися на скейті, а Наташа дуже боялася впасти, тому така розвага засмутила її.

"Я хочу закінчити побачення і піти додому", – в якийсь момент сказала Наташа.

Батьки холостяка відзначили, що Наташа дуже вимоглива і серйозна дівчина.

Несподіваним стало спілкування мами Рождена і третьої учасниці – Галі. Холостяк відправив жінок на шопінг, який пройшов в легкій і невимушеній обстановці.

Хоча після вечірнього спілкування, мама Рождена помітила, що у Галі – серйозний характер і якщо син обере її, то їм доведеться довго підлаштовуватися один до одного. Крім того, Галя призналась, що вона поки що не визначилася зі своїм майбутнім.

Головною інтригою одинадцятого випуску стала церемонія троянд. На ній холостяку довелося вибирати того, хто покине проект. Свої троянди отримали Іванна і Галя, а Наташа покинула шоу всього за крок до фіналу.

До речі, 11 випуск можна подивитись онлайн.

Рекомендуємо подивитись: Що ви не знали про Нетту Барзілай

Відео: video.rbc.ua