ua en ru

Від пацанки до панянки 3 сезон: 1 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки 3 сезон: 1 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Від пацанки до панянки 3 сезон: 1 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 21 лютого, на Новому каналі.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 1 випуск показав, як дівчата почали створювати нових себе і боротися зі шкідливими звичками, які псують їхнє життя.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 1 випуск

У цьому випуску глядачі познайомляться з учасницями нового сезону. Дівчата поселяться в Школі, куди будуть намагатися пронести якомога більше алкоголю і сигарет, що у них успішно вдасться. Пацанки встигнуть напитися вже в перший день і відразу почнуть сваритися між собою. Однією з причин конфлікту стануть туфлі на підборах, які панянки для зручності взули на шкарпетки.

Новими педагогами стали Ольга Фреймут, Ірина Дюденко і Андрій Бурлуцький. "Деякі пацанки, коли мене побачили, здавалося, протверезіли. Одна майбутня леді стояла з відкритим ротом довго-довго. Словом, я злякалася їх, вони - мене. І ми відразу стали примусово близькими людьми, як герої "Пампушки" Гі де Мопассана. Де пасажирам карети довелося подорожувати разом за нестерпних обставин, тому що не було вибору", - розповіла Фреймут.

Які сюрпризи приготували для глядачів нові учасниці, і які випробування їм доведеться пройти в свій перший день у Школі, - дивіться в 1 випуску 3 сезону шоу Від пацанки до панянки в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Від пацанки до панянки, 3 сезон (YouTube/ Новий канал)