ua en ru

Просто жах: житель окупованої Горлівки показав, на що перетворилося місто (фото, відео)

Просто жах: житель окупованої Горлівки показав, на що перетворилося місто (фото, відео) Фото: колаж РБК-Україна

Кадри датовані 29 січня 2019 року

Відео: YouTube / Михайло Свєтлов

У тимчасово окупованої бойовиками угруповання "ДНР" Горлівці Донецької області все частіше зустрічаються люди, які переступили поріг бідності та крайньої потреби - вони змушені шукати їжу на смітниках і просити милостиню. Про це розповів блогер Михайло Свєтлов. Також горлівчанин опублікував відповідне відео в YouTube.

Кадри показують стан захопленого терористами міста станом на 29 січня 2019-го.

Однією з особливістю нинішньої Горлівки, як він вказує, стали черги за питною водою.

"На автобусній зупинці біля собору звична чергу з флягами для води. Я сам ще навесні пив водопровідну воду, але одного разу я помітив різкий неприємний запах і непрозорість цієї дивної рідини. Відтоді я купую очищену воду", – розповів Михайло.

Фото: скріншот

Блогер розповів, що під час однієї з прогулянок по місту помітив "якесь дійство біля сміттєвих контейнерів".

"Група з чотирьох-п'яти чоловік щось сортировала, пакувала в сумки або мішки... В глибині двору бачу двох чоловіків, які перебирають сміття у контейнерах і саме тут щось їдять (не жартую). З ними було дві собаки. Собак вони теж пригощали. Третій "епізод" з цієї серії – пенсіонер, вибирає картон і щось ще з різноманітності побутових відходів", – зазначив він.

Блогер обурено прокоментував розвішені по місту рекламні щити, які віщають про "програму гумдопомоги".

"Ми, звичайно ж, раді допомозі "влади "ДНР" жителям Донбасу по ту лінію фронту. Але, може, спочатку нагодуємо своїх?!", - написав Михайло.

Просто жах: житель окупованої Горлівки показав, на що перетворилося місто (фото, відео)

Фото: скріншот

Блогер розповів також, що "комунальні служби" не справляються з проблемою очищення доріг від снігу.

"Трамваї фізично не можуть їздити, бо не дістають колесами до рейок, сідають на черево... Центральні вулиці міста хоч якось почищені від снігу, а трохи в сторону – просто жах", – зазначив він.

Просто жах: житель окупованої Горлівки показав, на що перетворилося місто (фото, відео)

Фото: скріншот

Як повідомлялося раніше, 28 січня в Донецькій області на території Горлівського машинобудівного заводу в цеху РМЦ обвалилися стіни. Під завалами загинув слюсар-ремонтник.

Додамо, що нещодавно відомий журналіст і блогер Денис Казанський розповів, що в Донецьку катастрофічно руйнуються цеху і весь регіон приходить в страшний занепад.

Також ми писали про те, що волонтери благодійного фонду "Повернись живою" відвідали позиції бійців ВСУ біля тимчасово окупованого Донецька і показали фото.