ua en ru

Медики розповіли, як вилікувати нежить за один день

Медики розповіли, як вилікувати нежить за один день Фото: Нежить (dni.ru)

При нежиті допоможе пов'язка з сіллю і часникові інгаляції

З нежиттю слід боротися відразу ж, як тільки він з'явився. Інакше, можна погіршити ситуацію тим, що рідина з носа буде стікати вниз, дратувати горло і осідати в дихальних шляхах. Про це повідомляє Sunny7.

Як швидко вилікувати нежить

Спосіб 1: Цибулю з картоплею

Віджати сік з картоплі і синього лука. Взяти по 1 частині кожного виду соку і 1 частина меду, змішати. Закапувати по кілька крапель 3-7 разів в день. Почніть процедуру з ранку, і вже до вечора вам стане набагато легше дихати. А на наступний день нежить може зникнути безслідно.

Спосіб 2: Пов'язка з сіллю

Пов'язка з сольовим розчином допоможе позбутися від нежиті. Для цього знадобиться звичайна кухонна сіль – 5 столових ложок з гіркою на літрову банку води. При нежиті та головному болю треба накласти кругову пов'язку на лоб і потилицю на всю ніч. Через один — два години проходить нежить, до ранку зникає головний біль. Пов'язка повинна бути повітронепроникна Це може бути марля покрита целофаном.

Спосіб 3: Лікування димом

Щоб вилікувати нежить треба вдихати дим від тліючої вати або тліючого сухаря. Вдихати то однією, то іншою ніздрею до сліз. Нежить проходить в той же день, частіше всього після першої процедури, максимум після другої. Але це лише в тому випадку, якщо нежить не алергічний, коли допоможе тільки позбавлення від алергену та антигістамінні препарати.Не тримайте обличчя близько до палаючої ваті. Вогонь повинен зникнути, а вдихати потрібно тільки дим.

Спосіб 4: Часникові інгаляції

Натріть на тертці 5-8 зубчиків часнику. Швидко нанесіть кашку тонким шаром на шматок бинта чи марлі, щоб поверхня змащена була як можна більше. Опустіть бинт в сухий чайник, закрийте кришкою, носик чайника візьміть в рот і дихайте ротом, затиснувши ніс, 8-10 хвилин, вдихаючи глибше часниковий аромат. Для наступної процедури треба взяти новий бинт і новий часник. Якщо починається нежить, досить зробити 5 інгаляцій за день, і все відбувається в той же день.

Нагадаємо, медики розповіли, як відрізнити грип від ГРВІ.