Аеропорт "Київ" хочуть перейменувати

Аеропорт "Київ" хочуть перейменувати
Фото: Аеропорт Київ (facebook.com-lounge.iev)

Колектив аеропорту "Київ" підтримав ініціативу щодо перейменування

Аеропорт "Київ", який знаходиться в Жулянах, планують перейменувати на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського. Відповідний проект рішення був узгоджений на сьогоднішньому засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

"Колектив аеропорту "Київ" підтримав ініціативу щодо перейменування. Питання протягом двох місяців обговорювалося на сайті виконавчого органу, та альтернативних пропозицій щодо інших назв або зауважень не надійшло. Прийняття такого рішення сприятиме вшануванню пам'яті видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського", -заявила голова комісії з питань культури Вікторія Муха.

Аеропорт "Київ" хочуть перейменуватиФото: Ігор Сікорський (defendingrussia.ru)

Нагадаємо, що Ігор Сікорський - один з найбільших авіаконструкторів XX століття. Він народився у Києві.На очах одного покоління прожив кілька дивовижних життів і в кожній було по-своєму великий. З його ім'ям пов'язані різні і притому несподівані досягнення конструкторської думки. Творчий підхід до роботи і виняткова працездатність дозволили молодому винахіднику сконструювати літак С-6 із двигуном потужністю 100 кінських сил і кабіною для трьох пасажирів.

У грудні 1911 р. на ньому був встановлений світовий рекорд швидкості — 111 км/ч. Ця модель і її модифікації принесли Сікорському заслужену славу.

Нагадаємо, що Забужко закликала провести декомунізацію у правовій сфері.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся