ua en ru

Астрологи попередили українців про небезпечний період: названо дні

Астрологи попередили українців про небезпечний період: названо дні Гороскоп на тиждень з 11 по 17 березня (колаж РБК-Україна)

З 11 по 17 березня гороскоп обіцяє неприємності багатьом знакам Зодіаку

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 березня для всіх знаків Зодіаку обіцяє неприємні звістки і заняття. Особливо буде наповнена песимізмом середина тижня.

За словами астрологів, весь поточний тиждень пройде при світлі зростаючого Місяця, але Меркурій все ще знаходиться у ретроградному русі. Саме тому серйозних зрушень у справах не передбачається.

Правда, непогано для всіх знаків Зодіаку складуться понеділок і вівторок. А ось середа і четвер принесуть суєту, занепокоєння і проблеми як особистого, так і кар'єрного характеру для багатьох українців.

Але п'ятниця і субота знову будуть спокійними і привітними для всіх. Особливо кінець тижня підходить для господарських справ, лікування та організації розважальних заходів. А в неділю зірки радять по повній відірватися на будь-який тусовці: вечірка, клуб, театр, концерт - це те, що потрібно вам у цей день і що принесе вам величезне задоволення.

Раніше ми писали про те, що фінансовий гороскоп на березень обіцяє неприємності деяким знакам Зодіаку.

Нагадаємо, що з 6 по 28 березня всі знаки Зодіаку так чи інакше будуть відчувати негативний вплив ретроградного Меркурія. У цей період астрологи радять бути дуже обережними у прийнятті важливих рішень - як на роботі, так і в сім'ї.