ua en ru

Блогер показав "помираючий" Донецьк

Блогер показав "помираючий" Донецьк Донбас-Арена / Кадр з відео YouTube-каналу TK Union

Казанський опублікував серію фотографій з центру окупованого проросійськими терористами міста

Столиця Донбасу деградує і поступово перетворюється в умовний Тирасполь — нудний, бідний провінційне місто без виразних перспектив. Про це у своєму блозі пише журналіст Денис Казанський.

"Донеччани, які переживають за долю свого міста, надіслали свіжі фотографії з видами центру Донецька. Знімки справляють гнітюче враження. Бандити, які захопили місто, поступово вбивають його. І це очевидно всім, хто пам'ятає довоєнний Донецьк зразка 2012-2013 рр.", - написав він.

Казанський опублікував знімки, зроблені біля стадіону "Донбас Арена", територія якого тепер вкрай запущена: трава пробивається крізь плитку, все заросло бур'яном і тіною, людей немає, газон не стрижуть, лавочки обшарпані і поламані, дерева засохли.

altaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Донецьк в окупації - Донбас-Арена (deniskazansky.com.ua)

"Три роки тому тут був європейський вигляд. Тепер прийшов російський світ", - вважає блогер.

Він також показав торговий центр "Білий лебідь" на головній вулиці міста.

"Скільки я себе пам'ятаю — тут вирувало життя, працювали дорогі бутіки, місце було дуже жвавим. Тепер все померло. Навколо порожнеча. На стоянці жодного автомобіля. Отвалившуюся букву з фасаду тому вирішили не вішати. І так зійде", - робить висновок Казанський.

altalt

Фото: Донецьк в окупації - Білий Лебідь (deniskazansky.com.ua)

"Звичайно, поки що Донецьк не виробляє апокаліптичного враження. Кинутих багатоповерхівок з вибитими вікнами і трупів на вулицях ви там не побачите. І все ж, нинішній місто — бліда тінь старого, українського Донецька. Все пізнається в порівнянні. Якщо порівнювати Донецьк з яким-небудь Якутськом, звідки до нас їдуть "шахтарі і трактористи", то місто звичайно виглядає круто і сучасно. Якщо ж просто згадати, яким був при Донецьк Україні, то на очі сльози навертаються. У нинішній ситуації у міста немає майбутнього. І в рамках ДНР його не буде. Ті, хто придумав "республіку" і заварив всю цю кашу з референдумом — явно за щось дуже не любили Донецьк", - каже блогер.

До речі, в "ЛНР" 18-річні хлопці повалили пам'ятник Жукову і підняли український прапор.