ru ua

Буде багато крові: Едуард Лімонов назвав наступника Путіна

Буде багато крові: Едуард Лімонов назвав наступника Путіна Фото: Едуард Лімонов (Кадр з відео)

Публіцист розповів, що Путіну вже мало Криму

Відомий російський літератор і політичний діяч Едуард Лимонов розповів про те, хто може стати наступником президента РФ Володимира Путіна. Про це він завив в інтерв'ю журналісту Юрію Дудю.

Як стверджує Едуард Лімонов, час правління Володимира Путіна підходить до кінця і на даний момент невідомо, хто стане наступним президентом Росії.

"Я думаю, що кінчається царювання Путіна, але як розумний футуролог, прогнозів не даю. Ми в кінці царювання. Наступника у нього немає, і в цьому наше нещастя. Він хоча б не був жорстокий. Він міг би бути набагато гірше. Видимого наступника немає. Шойгу – ніколи", - сказав Лимонов.

Проте, російський публіцист припускає, що в нинішньому оточенні російського президента є гідні кандидатури.

"Ймовірно, підуть по шляху найменшого опору: тобто або вірний і випробуваний Медведєв, або Валентина Іванівна Матвієнко (голова Ради Федерації)", — сказав він.

Лимонов вважає, що Путін залишиться в пам'яті росіян як правитель, який анексував Крим.

"Все кардинально змінилося. Путін не став краще, але те що він зробив, завдяки "КримНаш" він залишиться в пам'яті і серцях російського народу, все інше забудеться. Епоха знову перевернулася. Мало Путіна, мало Криму, потрібен Північний Казахстан, потрібен вже весь Донбас", - підкреслив російський літератор.

Він зазначив, що на даний момент країною керує не стільки президент, скільки різні клани. Зокрема, він назвав серед них Михайла Фрідмана, банкіра Лебедєва, Романа Абрамовича і кілька ЗМІ.

"Не Путін керує одноосібно Росією, він типу фронт-мена. Росією управляє близько 30 різних кланів, фінансових, ЗМІ. Приміром Альфа-груп, не плутати з Альфа-банком. Ну і Фрідман. Той же банкір Лебедєв. Ще Абрамович", - розповів Лимонів і зізнався, що він боїться відкрито критикувати Путіна.

"Я трохи побоююся критикувати верховного головнокомандувача. Посадити можуть. Я ж сидів при ньому", - додав російський літератор.

Він висловився також про майбутнє Росії і передбачив, що буде дуже важко і країну чекає багато крові.

Відео: Едуард Лімонов в гостях у Юрія Дудя (YouTube/"вДудь")

До речі, нагадаємо, раніше ми писали про те, що лідер групи Pink Floyd висловився з приводу окупації Криму.

А також повідомляли про те, що Бабченко назвав "термін придатності" російської пропаганди.

Відео: РБК-Україна