Бути чи не бути? Експерт про масштабну війну між РФ і Україною

Бути чи не бути? Експерт про масштабну війну між РФ і Україною
Колаж РБК-Україна

Експерт упевнений, що війни з військовими операціями, літаками і танками більше не буде

Російський політолог Дмитро Орєшкін стверджує, що Росія не стане доводити конфлікт з Україною до масштабної війни, оскільки Путіну це з певних причин не буде вигідно. Таку думку висловив експерт під час чату в "Главреді".

"Абсолютно очевидно, що за такого роду діями піде черговий цикл санкцій проти Росії. А санкції, всупереч усім пропагандистським крикам, дуже болючі. Також із зони бойових дій підуть труни в Росію. Це не зможе підтримати рейтинг жодної людини з влади, в тому числі Путіна", - підкреслив Орєшкін.

Він вважає, що воювати з українцями росіяни не хочуть і ніякої серйозної війни з військовими операціями, літаками і танками більше не буде. Також за словами експерта, Путін діє досить акуратно і його плани зазвичай складно передбачити.

"Путін ніколи не робить того, чого від нього чекають. Приміром, від нього не чекали, що він порушить Будапештський меморандум, а він взяв та відібрав Крим - ніхто до цього не був готовий", - сказав політолог.

Окрім того, він звернув увагу, що Україна готова відповісти на російську агресію, а масштабна війна може завдати Путіну смертельний удар, тому він її не почне. "Крім того, "гаряча" війна проти України тепер буде вже означати прямий конфлікт з Заходом, в тому числі силовий. На це Путін не піде, тому що прекрасно розуміє різницю у вагових категоріях", - додав експерт.

Нагадаємо, що експерт повідомив, які території отримає Україна після розпаду РФ. Експерт стверджує, що по мірі того, як Україна буде посилюватися і формувати себе як держава півночі і півдня, по мірі реалізації концепції міжмор'я, почне посилюватися також і загроза розпаду Росії.

Ми писали, що владі РФ загрожують масштабні протести. За словами Удальцова, в Росії є протестний потенціал, який може перерости у велику проблему для влади. Людей може сколихнути будь-яка тема і тоді вони вийдуть на масові протестні акції.

Ми писали, що експерт розповів, як РФ буде намагатися вплинути на вибори в Україні. За його словами, Росія буде вкидати тезу про мир за всяку ціну і багато людей будуть не проти її підтримати. Однак у даній ситуації варто бути дуже обережним.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся