ua en ru

У Дніпропетровську 39-річна жінка народила 13-ту дитину

У Дніпропетровську 39-річна жінка народила 13-ту дитину Фото: Українка народила 13-ту дитину (pixabay.com/esudroff)

При цьому багатодітна мати має важкий порок серця

Мешканка Дніпра Олександра Рясиченко народила 13-ту за рахунком дитину. Малюка вагою 3 кілограми 100 грамів і зростом 50 сантиметрів назвали Мироном, повідомляє ТСН.

Багатодітна 39-річна породілля має важкий порок серця, однак, незважаючи на це, сама народила здорового хлопчика. Тринадцяті пологи у її житті були дуже ризикованими, тому що малюк у животі лежав неправильно.

"Хвилювання були, тому що багато складнощів", - зізнається багатодітна породілля Олександра Рясиченко.

Лікарі підтверджують, що вагітність була важкою, а жінка щодня ризикувала втратити дитину. Великі проблеми створювала алергія пацієнтки на традиційні ліки, але жінка твердо вирішила, що впорається. Тому що два роки тому втратила дитину, і дуже мріяла знову народити.

"Це відчуття – знову на руках", - пояснює Олександра.

У Дніпропетровську 39-річна жінка народила 13-ту дитинуФото: Олександра Рясиченко зі своєю 13-ю дитиною Мироном (dp.vgorode.ua)

Під час пологів були напоготові бригада для кесаревого розтину і кров для переливання, однак жінка народила сама цілком здорового хлопчика.

Батько вже побачив маленького Мирона, але ще не розібрався, на кого він більше схожий. А ось десяток старших братиків і сестричок змушені ставати в чергу, щоб побачити самого юного родича. Старший 18-річний Данило вже прекрасно знає, як доглядати за немовлятами, а менші сестрички поки готові лише грати з малюком вдень.

Чоловік породіллі Іван Рясиченко каже, що не бачить проблеми в такій кількості дітей, хіба що плутається в їх днях народження. Але що тренувати пам'ять таки доведеться, переконаний і він, і його дружина, тому що обидва хочуть, щоб Мирон був не останньою дитиною в сім'ї. Тому подружжя впевнене, що народжувати прийдуть знову.

До речі, у селі Глинне, Рівненської області, проживає багатодітна сім'я, в якій 18 дітей. Багатодітна сім'я живе в скромному будинку. П'ятеро старших вже живуть окремо. Цікаво, що чоловік і дружина ніде не працюють, заробляють збиранням ягід та грибів.