ru ua

Під Дніпром загорілася електричка на ходу: люди вистрибували з вагонів (фото, відео)

Під Дніпром загорілася електричка на ходу: люди вистрибували з вагонів (фото, відео) Пожежа в електричці під Дніпром (фото: колаж РБК-Україна)

Пожежа в електричці виникла під час руху рухомого складу

Пожежа в електричці сталася сьогодні, 22 червня, близько 5:40 на станції "169 кілометр", яка їхала до П'ятихаток на Дніпропетровщині. Про це повідомляє Інформатор.

Під час пожежі, пасажири, не чекаючи зупинки рухомого складу, почали вистрибувати з вагонів електрички. За попередньою інформацією, пожежа виникла через загоряння проводки.

Під Дніпром загорілася електричка на ходу: люди вистрибували з вагонів (фото, відео)

Пожежа в електричці під Дніпром (фото з Facebook)

Дим швидко поширився по вагонах електрички та у людей почалася паніка. Пасажири просто почали вистрибувати з вагонів. При цьому стрибати було досить високо і на камені, але це не зупиняло наляканих пасажирів.

За словами очевидиці Наталії, на місце інциденту швидко приїхали 3 пожежні машини, 2 карети швидкої допомоги і поліція. На щастя ніхто не постраждав, у людей були тільки збиті коліна.

Пожежа в електричці під Дніпром (відео: YouTube/informator.ua)

Один з пасажирів розповів, що всі люди поспішали на роботу, тому близько сотні людей бігли через поле на маршрутку. Через 15 хвилин електричка продовжила рух.

В Придніпровській залізниці підтвердили, що в електричці була поломка, але зараз рух повністю відновлено.

Нагадаємо, що на Волині на ходу загорілася електричка з пасажирами, через що поїзд №6394 Ковель - Сарни довелося зупинити.

Раніше повідомлялося про те, що Укрзалізниця буде повертати гроші за кондиціонер, якщо він не буде працювати після офіційної скарги пасажира.