ua en ru

Доктор Комаровський зробив важливе попередження для батьків і бабусь

Доктор Комаровський зробив важливе попередження для батьків і бабусь Доктор Комаровський (РБК-Україна)

Комаровський розвінчав ще один міф про холодну підлогу

Доктор Комаровський розповів батькам, чи можна сидіти дітям на холодній поверхні і пояснив, чому ходити по холодному – можна. Про це він розповів у своєму відеоблозі на YouTube-каналі.

Комаровський попередив батьків про те, що сидіти на холодному насправді не можна, а от бігати босоніж по холодному – можна. Він пояснив, що стопа дитини та сідниці дуже відрізняються один від одного в фізіологічному плані.

"Стопа, анатомічно, по своїй будові, призначена для того, щоб не втрачати тепло при контакті з холодним. Що ж стосується сідниць, то шкіра сідниць тонка, кровообіг активний. При контакті з холодним людина відчуває реальний дискомфорт і можливі переохолодження та досить серйозні проблеми", - зазначив доктор Комаровський.

Він пояснив, що в саму фразу "сидіти на холодному" потрібно вкладати здоровий глузд і зазначив, що не можна сидіти на холодному довго, не можна сидіти на холодному з голою попою, не можна сидіти на холодному, коли це викликає реальний дискомфорт, особливо, коли це холодне – великий мармуровий камінь.

Також Комаровський заспокоїв батьків і сказав, що якщо дитина на хвилинку присіла на підлогу, то в цьому немає нічого страшного, так як практично ніколи діти не сидять на підлозі з голими попами.

Він попередив, що якщо сидіння дитини на холодній підлозі дуже сильно дратує бабусь, то варто не дозволяти дітям сідати на підлогу в присутності бабусь.

Відео: YouTube/Доктор Комаровський

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що доктор Комаровський дав відповідь на питання, яке хвилює всіх батьків.

А також ми розповідали про те, що Комаровский розвінчав міф про популярні препарати.