ru ua

Духовні "скріпи": українські чиновники задекларували власні храми і каплиці

Духовні "скріпи": українські чиновники задекларували власні храми і каплиці Фото: wikimedia.orgPetar Milošević

Можновладці не перестають шокувати простих українців

Українські народні обранці не перестають дивувати простий народ. Якщо раніше в електронних деклараціях можновладців можна було побачити шикарні машини, безліч готівки та елітну нерухомість, то тепер вияснилось, що чиновники зареєстрували власні храми. Про це передає bihus.info.

На першому місці рейтингу, який склали журналісти видання, опинилася колишня інспекторка Харківської митниці ДФС Ірина Табака. У її декларації внесена недобудована каплиця площею 295 кв. м. Проте знаходиться вона все ж у власності Релігійного управління Харківського екзархату УГКЦ і знаходиться в користуванні чоловіка Ірини Табаки, який є священиком.

Державний реєстратор Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області Орися Гринишин сама володіє 90% будівлі в'їздової брами Домініканського монастиря ХVІІІ століття. Інші 10% належать завідувачу Богородчанської районної державної нотаріальної контори Іванові Войташеку. Чиновник задекларував він їх як просте нежитлове приміщення, не вказавши в описі майна, що це саме церква.

Духовні "скріпи": українські чиновники задекларували власні храми і каплиці

Інфографіка: bihus.info

Чоловік провідної спеціалістки Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Лесі Домітрак володіє будівлею монастиря святого Йосипа площею 273,7 кв. м.

Новопризначений суддя Конституційного суду Сергій Головатий задекларував 200-метрову Свято-Покровську церкву в селищі Вільшана Черкаської області, яку сам і пробудував за власні кошти.

Депутат Миколаївської селищної ради Дніпропетровської області і за сумісництвом настоятель двох храмів Іван Батіг вніс у декларацію оренду одного зі своїх храмів - церкви у селі Широка Дача площею 200 кв. м.

Також культові споруди задекларували депутат Старокостянтинівської райради Хмельницької області Олена Фурсова (храм площею 175,8 кв. м), головний держінспектор Чернівецької митниці Михайло Москалов (недобудована капличка площею 70 кв. м), консультант Апарату Верховної Ради Олена Куцел (каплиця площею 65,4 кв. м), народний депутат Михайло Папієв (капличка площею 28 кв. м) і суддя Верховного Суду Микола Лагнюк (капличка площею 16 кв. м).

Нагадаємо, що у Львівській області священик Московського Патріархату накинувся на журналістів.

Також повідомлялося, що у центрі Києва під час хресного ходу УПЦ МП розгорнули прапор Росії.

Ще ми писали, що скандальний єпископ УПЦ МП Гедеон Харон виявився громадянином РФ.

Слово - не горобець, або смішні обмовки українських політиків