Нова російська зброя можуть назвати на честь терориста "ДНР" Михайла Толстих, відомого як "Гіві". Така пропозиція надійшла від помічника президента Росії Владислава Суркова, який вирішив взяти участь у конкурсі на назву озброєння. Про це повідомляють "РИА Новости".
Причина, по якій Сурков предлжіл таку назву, в тому, що він вважає "Гіві" - "героєм" Донбасу.
"Я хочу взяти участь (в конкурсі) на назву систем озброєння. "Гіві", тому що є такий герой Донбасу", - заявив він.
Нагадаємо, що, оголошуючи послання Федеральним зборам, Володимир Путін розповів про новітні види російської зброї. Він зазначив, що назви для нової російської крилатої ракети і підводної системи з ядерною енергоустановкою поки не вибрані та їх можна запропонувати на сайтах Міноборони.
Раніше в мережі показали секретні фото сина терориста Гіві.
Сергій дуже любить позувати на фото в камуфляжі з символікою "ДНР".
Є й фотографія, датована 2015 роком. На ній Толстих-молодший робить селфі в камуфляжі в компанії хлопців в футболках "ДНР".