"Герой Новоросії": воювавший за "ДНР" поет з Франції поскаржився, що застряг в РФ з-за боргів

STYLERLIFE        30.10.2016 - 17:48
Фото: Юрій Юрченко (kp.ru)
Фото: Юрій Юрченко (kp.ru)

Поки Юрій Юрченко був в полоні на Донбасі, на його ім'я взяли кредит

Російський поет Юрій Юрченко, який 20 років проживав у Парижі, після того як воював на боці "ДНР", з-за боргів застряг в РФ і не може покинути країну.

Сам Юрченко ще в 2014 році прибув до Слов'янськ і приєднався до незаконного формування терориста Ігоря Стрєлкова. Пізніше він потрапив у полон до бійців АТО, а незабаром був обмінений на українських воїнів, пише "Московський комсомолець".

Як виявилося, поки Юрченко був на Донбасі, в соцмережі активісти збирали гроші нібито для допомоги "бійцю" і його лікування, але пізніше самі ж і надали ці гроші. Крім того, на ім'я Юрченко знайомі взяли кредит. Таким чином, поет на сьогоднішній день не може виїхати з Росії.

"Я не можу тепер вилетіти до Франції, де живе моя сім'я, мене просто не випустять з країни, вся моя пенсія йде на погашення боргу. Не можу зняти трубку телефону, так як мені телефонують і погрожують... Я в цій борговій ямі. Часом навіть соромно дивитися в очі друзям і товаришам, так і абсолютно незнайомим людям, які віддавали свої кровні, аби побачити мене живим - а ці гроші опинилися в руках невідомо кого", - поскаржився Юрченко.

До речі, в "ДНР" зживають українська мова.

On Top