ru ua

На головній ялинці Києва з'явилася незамінна деталь

На головній ялинці Києва з'явилася незамінна деталь Фото: Ялинка (facebook.com/FolkUkraine)

Для установки прикраси знадобився кран

14 грудня за допомогою потужного крана встановили зірку на головній новорічній ялинці на Софійській площі в Києві. У діаметрі зірочка немаленька – 2,7 метрів. Про це повідомляє "Сегодня".

Тепер разом із зіркою висота головної новорічної ялинки склала 32,7 метра. Правда, висотникам для установки зірки довелося зрізати пару гілок на її верхівці.

На головній ялинці Києва з'явилася незамінна детальФото: Зірка для ялинки (segodnya.ua)

"Для установки зірки довелося використовувати потужний кран. Зірка буде світитися різними кольорами, і від неї будуть розходитися промені. Процес прикрашання ялинки йде важко, нам доводиться працювати ночами, щоб все встигнути. Прикрашати ялинку гірляндами будуть сьогодні і завтра. У неділю і понеділок її прикрасять іграшками, і вона буде повністю вбрана до вечора понеділка", – повідомив Ігор Добруцький, організатор новорічного свята на Софійській площі.

Як раніше писав Styler, у Києві, у четвер, 14 грудня, на Софійській площі почали прикрашати головну ялинку країни. Повідомляється, що до вечора, 14 грудня, планують повісити всі гірлянди і верхівку, потім - іграшки. За вихідні на площі обіцяють розвісити 33 кілометри різноманітних гірлянд та ліхтариків. Організатори сподіваються, що всі прикраси буде видно навіть з космосу.

Нагадаємо, що лісова красвица проробила довгий шлях до Києва. 28-метрову смереку зрізали ще в суботу, 2 грудня, і повинні були доставити в столицю на наступний день. Однак з-за погодних умов дерево привезли тільки у вівторок, 4 грудня. Але і на цьому пригоди не закінчилися. Діставшись до Києва, ялиця застрягла в пробці. Тим не менш дерево вже успішно довезли в центр міста на Софійську площу.