ru ua

Горбачов: "Мені соромно за Путіна і Медведєва"

Горбачов: "Мені соромно за Путіна і Медведєва" Фото: Михайло Горбачов (скріншот відео)

Перший і єдиний президент СРСР розкритикував методи нинішнього президента Росії

Російський політик Михайло Горбачов розповів про своє ставлення до нинішньої російської влади, зокрема, до президента Володимира Путіна і прем'єр-міністру Дмитру Медведєву.

Англомовне видання Еuractiv опублікувало інтерв'ю, взяте у Гробачева головним редактором "Радіо Свобода" Людмилою Телень.

Горбачов розкритикував кадрову політику Володимира Путіна, який, на думку політика, створює коло наближених зі старих приятелів.

"Він підбирає своїх приятелів, людей, з якими вчився, грав на одній вулиці у футбол... Особиста відданість, особисті знайомства, приятельські стосунки - це не той стиль, я його рішуче не сприймаю. Вони разом зраджують народ", - заявив колишній президент СРСР.

Михайло Горбачов підкреслив, що вважає сучасну Росію авторитарною державою, в якому повільно вирішуються проблеми демократії.

"Мені соромно за Путіна і Медведєва. Вони нескромно надходять, ніби немає суспільства, системи виборів. Вони удвох все вирішують. А де ми, 140 мільйонів? Вони повірили, що є рятівниками вітчизни!", - зізнався політик.

До речі, соцмережі обговорюють відставки в Кабміні.