ua en ru

Халатність медиків під Житомиром згубила багатодітну породіллю з немовлям

Халатність медиків під Житомиром згубила багатодітну породіллю з немовлям Фото: (колаж РБК-Україна)

Багатодітна мати померла під час пологів

У місті Чернігівка (Житомирська область) стався неприємний інцидент: через недбалість лікарів загинула породілля з немовлям. Про це інформує прес-служба ГУНП Житомирської області.

Недбалість лікарів зачіпає життя тисячі людей кожен рік, й ця трагедія не обминула багатодітну матір, яка померла під час пологів, а її дитина народилася мертвою.

Уточнюється, що в місцеву лікарню доставили жінку, вагітну четвертою дитиною. Під час пологів у неї почалася сильна кровотеча, яка у кінцевому результаті призвела до смерті.

Попередні результати судово-медичної експертизи показали, що причиною загибелі жінки став геморагічний шок. А причиною загибелі дитини - різкий розлад дихання через нестачу кисню та надлишку вуглекислого газу в крові та тканинах.

Нагадаємо, що жінка померла під час кесаревого розтину під Черніговом. Суд одного з районів Чернігівської області виніс вирок горе-медику. Тепер лікарю належить провести два роки у в'язниці.

Нагадаємо, що скандал з лікарською халатністю в Миколаївській області, через який пенсіонерка втратила ногу, отримав несподіване продовження завдяки прокуратурі.

Раніше школяра в Дніпрі вдарило струмом під час лікування зубів. Після електрофорезу восьмирічний син поскаржився на опік руки від електрода.