ua en ru

Відомий астролог розповіла, що чекає на Україну та Росію у 2018 році

Відомий астролог розповіла, що чекає на Україну та Росію у 2018 році Фото: Тамара Глоба (facebook.com tamaraglobacenter)

Глоба вважає, що 2018 і 2019 будуть непростими роками

Відомий астролог Тамара Глоба розповіла, які зміни відбудуться в Україні і Росії в 2018 році. Про це вона повідомила в інтерв'ю Телепрограмі".

"Безумовно, 2018 — 2019 роки — це непростий час. Наступний рік відкриває новий період, який несе великі зміни для всього світу. Вони торкнуться і громадської і політичної долі. Це буде час починань, фінансових знахідок. Вся світова грошова система буде переживати перевлаштування. Великі зміни будуть і в Україні. Люди почнуть мігрувати по країні. Будуть зміни, що пов'язані з політикою та економікою, спроби знайти нових друзів і повернутися до старих", - розповіла Глоба.

На думку Тамари Глоби, наступний рік буде періодом економічних змін.

"Найближчі сім років — це період економічних змін, які торкнуться всього світу, пошук нової економічної системи. Все, що здавалося стабільним, звичним для Європи, за що чіплялися всі країни, стане іншим. Будуть розсипатися співдружності і створюватися знову, на інших рівнях. Країни намагатимуться вийти на якісь свої рівні або приєднатися до когось сильнішого. Цим і цікавий наступний рік", - повідомила вона.

Також астролог поділилася інформацією, які відносини чекають РФ і США.

"Знаєте, бувають у морі такі течії, коли хвилі встають пірамідами. Ось відносини будуть так і вибудовуватися. То сильні, серйозні зіткнення, то дружба взасос. Такими будуть 2018 і 2019 роки. А ось в 2019-му, мабуть, Китай вийде на перший план у розумінні світового значення", - підсумувала глоба.

до Речі, у мережі з'явилися передбачення Ванги на 2018 рік.