ru ua

Відомий російський співак заявив, що на місце Медведєва прийде така ж "брехлива тварюка"

Відомий російський співак заявив, що на місце Медведєва прийде така ж "брехлива тварюка" Фото: Дмитро Медведєв

Артист з РФ назвав прем'єр-міністра Росії розмінною монетою в "кремлівському мурашнику"

Російський артист, співак Олексій Лебединський, відомий під псевдонімом Професор Лебединський, зробив гучну заяву з приводу прем'єр-міністра РФ і влади в цілому. За його словами, Медведєв спокійно піде "панувати" з мільярдами, а його місце займе така ж "маріонетка", оскільки інших серед російських політиків немає. Таку думку він висловив на своїй сторінці в Facebook.

"Щодо Дімона. Він - всього лише один з тисячі найбагатших злодіїв і злочинців при путінській владі. Ну, знімуть Дімона, він піде на спокій з мільярдами, тихо панувати, не висовуючись, як і багато інших, хто вже награбував і звалив у тінь. Хто займе місце Дімона? Неважливо, тому що буде така ж маріонетка і зажерлива брехлива тварюка - інших там зараз немає і бути не може", - зазначив музикант.

"Цю владу треба викорчовувати, виривати з коренем, труїти весь смердючий кремлівський мурашник, викидати мерзотників з держдуми, білого дому і совфеду. А потім знаходити їх нахапані мільярди за кордоном і повертати у бюджет країни. Інакше шансів на одужання - нуль", - написав Лебединський.

Відомий російський співак заявив, що на місце Медведєва прийде така ж "брехлива тварюка"

Фото: Олексій Лебединський

Він також додав, що "злив" кремлівського політика був спланованим.

"Медвед - розмінна монета, навіть, якщо його показово "розіпнуть". І мені здається, що злив Дімона був чітко спланований. Ким? Пахне підкилимною кремлівською метушнею, і тільки. Дімоном більше, Дімоном менше, а величезна жирна купа покидьків була і залишається при владі", - підкреслив артист.

Відомий російський співак заявив, що на місце Медведєва прийде така ж "брехлива тварюка"

До речі, Медведєв орендував землю для своєї резиденції всього за 40 рублів.