ua en ru

"Як цим "порядним" людям дивитися в очі": в мережі розповіли про елітну нерухомість родичів Парасюка

"Як цим "порядним" людям дивитися в очі": в мережі розповіли про елітну нерухомість родичів Парасюка Колаж РБК-Україна

Журналіст повідомив, що на нього Ірина Парасюк подала в суд

Український журналіст Василь Крутчак розповів подробиці про елітну нерухомість, яка належить родичам скандального нардепа і героя Революції гідності Володимира Парасюка. Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами журналіста, Олександр Голуб, який є чоловіком сестри позафракційного народного депутата України Володимира Парасюка Ірини Голуб (Парасюк), придбав квартиру в центрі Львова.

Василь Крутчак розповів, що Ірина Голуб подала на нього в суд за те, що він "зганьбив її чесне ім‘я".

"Як цим "порядним" людям дивитися в очі": в мережі розповіли про елітну нерухомість родичів Парасюка

Фото: Зображення документу (facebook.com/krutchak)

"В одному із своїх попередніх постів я "зганьбив" чесне ім‘я Ірини та її чоловіка Олександра Голуба, написавши, що під-час депутатства Парасюка, його сестра Ірина придбала два об'єкти нерухомості, саме 15 березня 2017р. стає власницею квартири в м. Краматорськ, вул. Шкільна 10, кв. 71.Потім менше ніж через місяць 03 квітня 2017р. вона отримує частку квартири теж в м. Краматорську, проспект Миру 10, кв. 12. А її чоловік Олександр Голуб стає власником будинку на 201,1 кв.м під Львовом", - згадав журналіст.

Так ось, що стосується квартир, які придбала Ірина, то це правда, а що стосується будинку її чоловіка, то це не відповідає дійсності, оскільки він не купував ніякого будинку, а купив всього лише квартиру в новобудові і не під Львовом, а в самому Львові за адресою вулиця Івана Величковського, 7, квартира 55. Тепер навіть не знаю, як цим порядним людям дивитися в очі?" – з сарказмом наголосив Крутчак.

"Як цим "порядним" людям дивитися в очі": в мережі розповіли про елітну нерухомість родичів ПарасюкаФото: Зображення декларації (facebook.com/krutchak)

"Як цим "порядним" людям дивитися в очі": в мережі розповіли про елітну нерухомість родичів Парасюка

Скріншот поста (facebook.com/krutchak)

Нагадаємо, що недавно під Верховною Радою стався конфлікт між народним депутатом Володимиром Парасюком і начальником УДО України Валерієм Гелетеєм. У ході конфлікту Парасюк спочатку штовхнув Гелетея, а потім спробував вдарити його ногою.

Як видно на відео, опублікованому Євгеном Цяпенком, в ході конфлікту Парасюк зі словами "хто гамнюк, бл*дь?!" і "чмо, с*ка" спочатку штовхнув Гелетея, а потім спробував вдарити його ногою. Перед цим нардеп назвав Гелетея "тварюкою" і сказав, що якщо той його хоч пальцем зачепить, то Парасюк "зламає йому руку".