"Як космічний вогонь": у Кривому Розі знайшли заміну знесеному пам'ятнику Леніна (відео)

"Як космічний вогонь": у Кривому Розі знайшли заміну знесеному пам'ятнику Леніна (відео)
Фото: Ленін (www.flickr.com/photos/mac_ivan)

Остаточному вибору нового пам'ятника передувало перейменування району

Замість знесеного в 2014-му році пам'ятника Леніну тепер стоїть п'ятиметрова скульптура - статуя Матері Божої. Про це повідомив автор статуї Володимир Токар, передає "24 канал".

"Покрова засяяла, як сонце, як космічний вогонь. Тобто в цій композиції я зобразив це бачення сяйва сонця, такого космічного вогню. Вона піднялася над людьми, які зібралися", - зазначив він.

Також Токар уточнив, що на остаточний вибір нового пам'ятника вплинула нова назва району міста. До декомунізації воно називалося Жовтневим, а після – Покровським.

На опублікованих кадрах видно, що відкриття скульптури супроводжувалося громадськими заходами. Так, на задньому фоні можна помітити велику юрбу українців, які з нетерпінням чекають відкриття пам'ятника Матері Божої.

Відео: відкриття статуї Матері Божої (24 канал/youtube.com/channel)

У суботу, 7 квітня, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Тисячі паломників з усього світу молилися на різних мовах, очікуючи сходження Благодатного вогню. Вони миттєво передавали вогонь всім, хто знаходився в храмі, а після – передавали його всім, хто чекав сходження за стінами храму.

До речі, представник вірменської патріархії Самуїл Агоян заявив, що нічого містичного в Благодатному вогні храмі Гробу Господнього в Єрусалимі немає. .

В інтерв'ю ізраїльському журналістові Агоян розповів, як відбувається зішестя Благодатного вогню. За його твердженням, він тричі спостерігав, як патріархи запалюють воскові свічки від масляної лампади і нічого містичного в цьому немає.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся