ua en ru

У Києві охорона супермаркету довела двох школярок до сліз і істерики

У Києві охорона супермаркету довела двох школярок до сліз і істерики Фото: "Ашан" (wikimedia.orgA.Savin)

В однієї дівчинки від пережитого стресу відкрилася сильна носова кровотеча

У Києві, в гіпермаркеті "Ашан" охоронці довели до нервового зриву школярок через підозру у крадіжці. Про це повідомив юрист Маси Найєм на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що двох дівчаток звинуватили в крадіжці пилочки для нігтів.

"Дівчинки - неповнолітні, під пресингом і хамством охорони розгубилися, чим охорона і скористалася, відправивши їх у закрите приміщення на "огляд". По дорозі дочка нашого клієнта сказала, що вона ще школярка. Внаслідок чого отримала ще ряд загроз, що тепер вона вилетить зі школи з вовчим білетом", - пише Найєм.

За його словами, поліцію охорона не викликала і батькам не дзвонили. Юрист обурився, що дві п'ятнадцятирічні дівчата залишилися в закритому приміщенні одні з трьома охоронцями, які продовжували їм погрожувати і ображати.

У Києві охорона супермаркету довела двох школярок до сліз і істерики

Скріншот поста (facebook.com/MasiNayyem)

"Дівчата дістали всі вміст сумочок та кишень. Ніякої пилочки серед їх речей не виявилося, що охоронців не влаштовувало. Тому один з них самовільно заліз руками в сумку дочки нашого клієнта, а інший у кишеню її подруги. Після цього від дівчаток стали вимагати, щоб вони розповіли, куди поділи пилку. Це тривало хвилин п'ятнадцять. Після цього їх відпустили. Я не уявляю в якому стані перебували ці діти, але факт в тому що змогли набрати батьків тільки хвилин через десять після того. Ніхто із співробітників Ашана, бачачи, в якому стані знаходяться діти, навіть не спробував надати їм допомогу", - розповів Маси.

Як стверджує юрист, від пережитого стресу в однієї дівчинки відкрилося сильне носова кровотеча. Батьки відразу ж після її дзвінка поїхали з місця події, по дорозі викликавши поліцію. Поліція змогла встановити особу тільки одного з охоронців.

Найєм підкреслив, що якщо цих охоронців не притягнутий до відповідальності – це породить тільки ще більше складнощів.

У Києві охорона супермаркету довела двох школярок до сліз і істерики

Скріншот поста (facebook.com/MasiNayyem)

Нагадаємо, що в Києві в ніч на п'ятницю, 10 листопада, поруч з ТРЦ SkyMall спалахнув гіпермаркет "Ашан".