ru ua

"Київенерго" позбавляє мешканців лампочок в під'їздах

"Київенерго" позбавляє мешканців лампочок в під'їздах Фото: Співробітниця "Київенерго" краде лампочку (facebook.com/inna.palii)

У Києві співробітницю комунальної компанії викрили в крадіжці лампочок з під'їзду житлового будинку

Співробітниця комунального підприємства "Київенерго" попалася на крадіжці лампочок з під'їздів житлових будинків. Нещодавно стався інцидент повідомила горожанка Інна Палій на своїй сторінці в Facebook.

"Країна моральних виродків!!! Мало того що Київ енерго грабує населення своїми тарифами...так ще й їх співробітники, приходячи перевіряти показання лічильника, тирять лампочки!!!! Славімо трудівницю!!!", - написала Інна.

На опублікованих знімках видно, як жінка одягнена в форму "Київенерго" з прикріпленим на ній бейджем, викручує лампочку в під'їзді і кладе її собі в кишеню.

Як повідомило "Київенерго" в коментарі "РБК Україна", після появи в соцмережах інформації про крадіжку контролером "Київенерго" лампи в під'їзді житлового будинку за адресою вул. Маршала Тимошенка, 4 компанією було ініційовано службове розслідування з метою з'ясування обставин інциденту та ідентифікації жінки, зображеної на фото в повідомленні Facebook.

За попередніми результатами службового розслідування структурного підрозділу "Київенерго" "Київські електричні мережі", виявили позаштатну співробітницю, яка зовні схожа на чоловіка ,зображеного на фото.

За фактом підозри у вчиненні протиправних дій компанія "Київенерго" звернулася в правоохоронні органи з проханням розслідувати інцидент.

У разі, якщо інформація про правопорушення підтвердиться, компанія негайно звільнить співробітницю. Зараз жінка тимчасово відсторонена від виконання своїх службових обов'язків.

Як раніше писав Styler, понад 880 тис. киян залишилися без гарячої води.