ua en ru

У "ЛДНР" відреагували на пропозицію Савченко "здати" Крим в обмін на Донбас

У "ЛДНР" відреагували на пропозицію Савченко "здати" Крим в обмін на Донбас Фото: Надія Савченко

Раніше народний депутат розповіла про можливий шлях розв'язання ситуації на сході України

Представники терористичних "ЛНР" і "ДНР" відповіли на пропозицію Надії Савченко "здати" Крим заради мирного вирішення конфлікту на Донбасі, передає Інтерфакс. Бойовики вважають, що нардеп не має повноважень парламентера.

"Такого роду висловлювання з її боку на тлі українського політичного контексту дають привід припускати наявність певної внутрішньоелітним гри в Києві. Безумовно, якийсь діалог з Савченко можливий, але лише в приватному порядку. Співробітництво у питанні врегулювання може розпочатися лише у випадку наділення її відповідними повноваженнями, якими поки вона не володіє", —"уповноважений представник" "ЛНР" Владислав Дейнего.

Окупанти відзначили, що в найближчих планах вони не збираються зустрічатися з Савченко. Втім, це може трапитися раптово.

"Поки Савченко не наділена відповідними повноваженнями парламентера, її висловлювання мають приватний характер. Безумовно, все залежить від внутрішньої ситуації в Україні, і відкидати, що завтра вона буде мати достатні повноваження, не можна. Тоді коло питань співпраці буде визначатися межами її повноважень", — сказало джерело в так званому "уряді" "ДНР".

Раніше Савченко розповіла, як Україні повернути Донбас.