ua en ru

У лісі під Варшавою знайшли будинок скандального мера Ірпеня

У лісі під Варшавою знайшли будинок скандального мера Ірпеня Фото: Володимир Карплюк (facebook.com Володимир-Карплюк)

Чиновник будує особняк в містечку Марки

У мера Ірпеня Володимира Карплюка виявили будинок в 10 км від Варшави в Польщі. Про це повідомляє "Чесно".

Ділянка, на якому будується будинок скандального чиновника, знаходиться в містечку Марки. По сусідству - ділянка його заступника у парії "Нові обличчя" Володимира Співака. У цьому котеджному містечку земля 25 соток коштує 450 тисяч злотих (майже 3,3 млн грн). Побудувати на ній можна будинок, площею 300 кв. метрів.

У лісі під Варшавою знайшли будинок скандального мера Ірпеня

Фото: Будинок Карплюка під Варшавою (chesno.org)

Ділянка належить польському ТОВ "Сарафан", яким Карплюк володів на 99%. Повідомляється, що ділянка належала меру тоді, коли не потрібно було подавати декларацію.

"Все кардинально змінилося після того, як НАПК зобов'язало політиків подати електронну декларацію. Після цього Співак став єдиним власником "Сарафан", - розповіли журналісти.

У будівництві маєтку зайняті працівники з львівської області. За їх словами, два дзеркальних будинки будує один мер з України – один для себе, другий для свого друга. Кажуть, будинки будуть готові до заселення вже до нового року.

У лісі під Варшавою знайшли будинок скандального мера ІрпеняФото: Будинок Карплюка під Варшавою (chesno.org)

Однак сам Володимир Карплюк каже, що вперше чує про будинку під Варшавою.

"Я вам вже відповідав, що я вперше чую, що це таке! До яким двом будинкам? Вперше від вас чую таку інформацію. Якщо ви повезете мене і покажете мені, де там що у мене є - я буду дуже радий, що у мене там щось є, якщо ви мені щось подаруйте там - я обов'язково це задекларую, якщо ви мені це подаруйте", - відповів він.

Нагадаємо, що у сім'ї чернівецького прокурора знайшли елітне майно.