ua en ru

Магнітні бурі в квітні: українців застерігають про небезпеку

Магнітні бурі в квітні: українців застерігають про небезпеку Колаж РБК-Україна

Магнітні бурі накриють Україну

Нові магнітні бурі накриють українців вже в квітні. Дні перед Великоднем можуть бути не зовсім сприятливими, оскільки самопочуття помітно погіршиться. Про це інформує Главред.

Березень в плані геомагнетичної активності виявився важким місяцем. У першій половині місяця магнітних бур було кілька, і всі вони були середньої обо сильної інтенсивності. Друга половина місяця буде такою ж насиченою.

Перші дні квітня обіцяють бути спокійніше. Проте вже в середині місяця почнеться збурення магнітного поля. Незначні коливання прогнозуються на 12, 16, 22 та 25 квітня.

Практично перед Великоднем, у період 23-25 квітня підвищиться ризик загострення серцево-судинних захворювань та підніметься артеріальний тиск. Також варто ретельно стежити за проявом хронічних хвороб.

Українців попереджають, що магнітні бурі нерідко провокують сонливість, раптове погіршення самопочуття, дратівливість, а також неуважність.

Раніше ми писали про те, як пережити складний повний місяць у березні 2019 року. Зазвичай при такому положенні Місяця у людей прокидається інтуїція, але 21 березня не рекомендується покладатися на власне чуття, так як воно може виявитися оманливим.

А також розповідали про те, що категорично заборонено робити в день весняного рівнодення. Цьому астрономічному явищу здавна приписували магічні властивості та сильну енергетику. Люди дотримувалися особливої заборони та вірили у прикмети.