"Великий арктичний привіт": Медведєв порадив міністру ставити собі будильник "у різні місця"

Четвер 30 березня 2017 16:55
Медведєв порадив міністру ставити собі будильник "у різні місця"
Фото: Дмитро Медведєв

Прем'єр РФ передав міністру, який спізнився, "арктичний привіт"

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв публічно зробив грубе зауваження міністру сільського господарства Олександру Ткачову, запропонувавши йому "ставити собі будильник в різні місця".

Медедєв недавно повернувся з Архангельської області, де брав участь в Арктичному форумі, а до цього відвідував Землю Франца-Йосипа, прем'єр зібрав нараду, яка і спорядив зверненої до Ткачову фрази.

"Хто не бере участь в Арктичному форумі - великий арктичний привіт! Але це не означає, що на засідання уряду потрібно спізнюватися, Олександр Миколайович. Ми вас чекали. От я вчора повернувся пізно вночі, я от на місці був, а вас чекали. Недобре. Будильник ставте собі  в різні місця", - заявив Медведєв.

Нагадаємо, російський артист, співак Олексій Лебединський, відомий під псевдонімом Професор Лебединський, зробив гучну заяву з приводу прем'єр-міністра РФ і влади в цілому. За його словами, Медведєв спокійно піде "барствовать" з мільярдами, а його місце займе така ж "маріонетка", оскільки серед інших російських політиків немає. Таку думку він висловив на своїй сторінці в Facebook.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся