ua en ru

Заважала ходити та їсти: мешканці Рівного видалили пухлину вагою у 30 кілограмів

Заважала ходити та їсти: мешканці Рівного видалили пухлину вагою у 30 кілограмів Колаж РБК-Україна

Пухлина настільки розрослася, що сягала ваги жінки

Відео: (YouTube/Сьогодні)

У 72-річної Віри Дмитрівної з Рівного виявили фіброму у 30 кілограмів. Медики шоковані від побаченого, стверджують, що такі утворення зустрічаються вкрай рідко. Про це інформує Сьогодні.

Утворення настільки заважало жінці, що та не могла ходити та їсти."Пухлина печінку мені здула. Я зовсім нагнутися не могла. Дякую Бога. Ну, трошки покраще", - розповідає Віра Савчук.

Пухлина настільки розрослася, що сягала ваги жінки. І, якщо до операції пенсіонерка важила 68 кілограмів, то 30 з них становила пухлина. Для проведення операції лікарям знадобилося 5 годин.

"Вона спотворила роботу більшості органів черевної порожнини та малого тазу. Жінка поступила з жахливою анемією, виснажена. З лімфостазом, набряком і трофічними виразками", - розповідає хірург Світлана Орешко.

Операція пройшла успішно, однак хірургів обурило, що жінка не звернулася за допомогою раніше. Пенсіонерка каже, що грошей не було. А обстеження у столичній клініці провели тільки після того, як вона потрапила до програми "Говорить Україна", куди звернулася за допомогою. Пенсіонерка більше не боїться за своє здоров'я і будує плани на весну. Хоче посадити з чоловіком овочі та побілити хату.

Раніше повідомлялося, що лікар витягнув з носа шестирічної дівчинки щось огидне.

Нагадаємо, що російська співачка Аніта Цой розповіла, як лікарі витягли з її тіла личинку австралійської мухи.

Ми повідомляли, що скоро на ринку з'явиться антибіотик нового покоління, який буде здатний боротися з онкологічними захворюваннями.