ru ua

"На міліметр від смерті": в мережі згадують подвиг кіборгів в ДАП

"На міліметр від смерті": в мережі згадують подвиг кіборгів в ДАП Фото: Кіборги в ДАП (facebook.com)

Три роки тому в аеропорту сталися трагічні події

Три роки тому в Донецькому аеропорту відбулися одні з найтрагічніших подій в зоні АТО. Про це у Facebook нагадала українська патріотична група "Мірко Саблич".

У мережі розповіли історію українського бійця Вадима Ваврищука, позивний Грін, якого врятували з пекла.

"Рівно три роки тому його з важкою контузією витягли з диспетчерської вежі побратими-кіборги. Екіпаж вивозив Вадима, як і багатьох інших наших кіборгів, з ДАПу на велику землю. Всі вони в будь-який момент ходили на міліметр від смерті. І це не кіно, це справжня історія сучасної України", - сказано в повідомленні.

"Мірко Саблич" додали, що в ці дні три роки тому в Донецькому аеропорту заварилося "справжнє пекло".

"По одну сторону сатанинська підступність ворога, на другій беззуба безпорадність командування. З закоцюблими від холоду і бруду пальцями, засмальцьовані і виснажені, хлопці стояли і не відступили. Своїм героїзмом, своєю кров'ю вони написали ще одну славну сторінку історії утвердження української держави", - зазначено в повідомленні.

"На міліметр від смерті": в мережі згадують подвиг кіборгів в ДАП

Вадим Ваврищук (facebook.com)

Нагадаємо, українська група "Мірко Саблич", відома своїми патріотичними піснями, розповіла, що повинна зробити Україна, щоб війна з Росією була зупинена. Про це стало відомо з поста на Facebook-сторінці колективу.

"Влада Татарстану постійно збільшують кількість годин обов'язкового навчання татарською мовою у школах... Це викликає шалену критику та опір з боку етнічних росіян... Цій історії не дають хід, всіляко її приглушують, але це реальна больова точка в Росії. І таких больових точок у цьому штучно слепленном конгломерат народів дуже багато...", - йдеться в повідомленні.