ua en ru

Може завдати шкоди: Супрун розповіла шокуючі факти про схуднення

Може завдати шкоди: Супрун розповіла шокуючі факти про схуднення Ілюстративне фото (pixabay)

Експерт рекомендує підходити до схуднення відповідально

Уляна Супрун, яка раніше розвінчала п'ять найпопулярніших міфів про алкоголь, розповіла, як схуднути ефективно і без шкоди для здоров'я. А також про те, які способи схуднення можуть завдати відчутної шкоди. Про це поінформувала експерт у соцмережі Facebook.

Експерт рекомендує підходити до схудненню відповідально: відмовитися від непотрібних солодощів, додавання цукру до чаю і кави, солодких напоїв та алкоголю. Крім того, їсти менше смаженого. Також частіше виходити на легкі пробіжки та повноцінно спати.

Якщо є постійні проблеми з вагою - це привід звернутися до сімейного лікаря. Цілком ймовірно, що причина набору ваги не лише у способі життя, раціоні або недоліку руху.

Супрун не радить вдаватися до строгих дієт, які обмежують денне споживання калорій до 800-1000, часто забороняють жири і вуглеводи, одночасно супроводжуються інтенсивними тренуваннями. Оскільки такий режим діє руйнівно на організм людини.

Може завдати шкоди: Супрун розповіла шокуючі факти про схудненняСкриншот: (facebook.com/Уляна Супрун)

Раніше Супрун шокувала несподіваною заявою про вітамін C.

Також в. о. міністра охорони здоров'я повідомила, що споживання білка може погано позначитися на здоров'ї людини. Перевищення денної норми білка може серйозно нашкодити, особливо, якщо у людини діагностовано хворобу нирок.