ua en ru

Неадекватний гінеколог зґвалтував дівчину-студентку в лікарні

Неадекватний гінеколог зґвалтував дівчину-студентку в лікарні Гінеколог зґвалтував студентку в лікарні (колаж РБК-Україна)

Чоловік стверджує, що все відбувалося за взаємною згодою

Гінеколог зґвалтував студентку в лікарні в Іркутській області Росії в місті Тулун. 37-річний гінеколог Дмитро Кулак зґвалтував 20-річну студентку-дівчину, яка прийшла до нього перездати залік. Про це інформує росЗМІ.

Скандал вибухнув у березні минулого року, розгляд справи збоченця Тулунський міський суд завершив тільки зараз. Уточнюється, що 20-річна учениця медколеджу Катерина Баранова завалила один з іспитів у зимню сесію. На перездачу викладач покликав її до себе на робоче місце в ОГБУЗ "Тулунська міська лікарня".

Коли дівчина переступила поріг кабінету, то відразу зрозуміла, що медик був п'яний. Далі викладач послав її в магазин за двома пляшками коньяку, а коли Катерина Баранова повернулася зі спиртним, гінеколог запросив її приєднатися до застілля. Студентка погодилася, оскільки думала, що підпилий викладач поставить їй залік, однак той схопив її, зірвав одяг і почав ґвалтувати.

Після цього випадку постраждала звернулася до правоохоронців. Перед зґвалтуванням дівчина, як виявилося, була незайманою. Сам Кулак говорив, що все відбувалося за взаємною згодою.

Пізніше з'ясувалося, що родині постраждалої пропонували близько півмільйона рублів. На даний момент порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 131 КК РФ ("Згвалтування") і частини 1 статті 132 КК РФ ("Насильницькі дії сексуального характеру").

Раніше ми повідомляли про те, що в Чернівецькій області батько регулярно ґвалтував свою неповнолітню дочку, а мати дівчинки знала про все, що відбувається.

А також писали про те, що у Вінницькій області жінка знімала на камеру зґвалтування свого п'ятирічного сина і публікувала ролики в інтернеті.