ua en ru

Новий рік почнеться з незвичайного астрономічного явища

Новий рік почнеться з незвичайного астрономічного явища Фото: повний Місяць (pixabay.com/Myriams-Fotos)

Сюрпризи почнуться 1 січня

Новий, 2018 рік почнеться відразу з двох незвичайних астрономічних явищ. Про це пише американське видання Newsweek.

У січні 2018 року буде відразу два повні. Перше настане 1 січня, рівно о 21.24. Цей січневий повний місяць носить назву Місяць Вовка.

Місяцем Вовка називали січневе повня індіанські племена алгонкінів, які давали імена кожному повному місяцю року. У цю саму холодну пору року виття вовка заморожував душу. Вони вважали цей період найкращим часом для пророкувань.

Крім того, супутник Землі буде знаходиться в перигеї, яка є найближчою точкою орбіти до Землі. Від такої близькості, місячний диск на нічному небі буде здаватися дещо більше, ніж зазвичай.

Другий січневий повний місяць настане 31 січня.

Схожі явища спостерігалися в 2009 році – тоді повний місяць випав на 31 грудня, а також у 1999 році – повний місяць досяг максимуму 1 січня.

Китайці називають такий місяць "Святковим", а в південній півкулі, де в січні настає раннє літо, таку луну називають Хей-місяцем, Бак-місяцем або Місяцем Грому.

Нагадаємо, відомий астролог розповіла, що чекає Україну і Росію в 2018 році.

Відомий астролог Тамара Глоба розповіла, які зміни відбудуться в Україні і Росії в 2018 році.

"Безумовно, 2018 — 2019 роки — це непростий час. Наступний рік відкриває новий період, який несе великі зміни для всього світу. Вони торкнуться і громадської та політичної долі. Це буде час починань, фінансових знахідок. Вся світова грошова система буде переживати перевлаштування. Великі зміни будуть і в Україні. Люди почнуть мігрувати по країні. Будуть зміни, пов'язані з політикою та економікою, спроби знайти нових друзів і повернутися до старих", - розповіла Глоба.

На думку Тамари Глоби, наступний рік буде періодом економічних змін.

"Найближчі сім років — це період економічних змін, які торкнуться всього світу, пошук нової економічної системи. Все, що здавалося стабільним, звичним для Європи, за що чіплялися всі країни, стане іншим. Будуть розсипатися співдружності і створюватися знову, на інших рівнях. Країни намагатимуться вийти на якісь свої рівні або приєднатися до когось сильнішого. Цим і цікавий наступний рік", - повідомила вона.