ua en ru

"Вони всі орієнтуються на Росію": на росТБ зробили дивну заяву про Україну (відео)

"Вони всі орієнтуються на Росію": на росТБ зробили дивну заяву про Україну (відео) Колаж РБК-Україна

Пропагандисти вважають, що велика частина населення нашої країни - це росіяни

На росТБ заявили, що в люди в Україні орієнтовані на РФ, оскільки велика частина населення нашої країни - це росіяни. Про це сказав директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Якщо говорити про пострадянський простір, потрібен об'єктивний аналіз з того, що відбувається... Нам треба відповісти на питання, яким чином ми примудрилися втратити Україну, де взагалі більшість радянських людей! Вони теж все орієнтуються на Росію. Меншість, захопивши владу, витісняють нас звідти. При цьому американці витратили три копійки, в порівнянні з тим, що ми там витрачали!" - заявив він.

Відео: Ефір програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" (youtube.com/Вечер з Володимиром Соловйовим)

Багдасаров додав, що Росія втратила контроль над Україною, тому що Москва призначала дивних послів.

"Хто винен в цьому? Адже в кожній справі є персональна відповідальність. Якщо персональної відповідальності немає, значить і роботи немає. Тому будуть повторюватися події в одній країні, другій, третій", - підсумував пропагандист.

Раніше на росТБ відзначилися новим фейком про Україну.

Так, голова комітету Державної Думи Росії з освіти і науки В'ячеслав Ніконов заявив, що Україна відповість в трибуналах за "вбивства 10 тисяч росіян на Донбасі".

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією