ua en ru

"Операція неможлива": відомий український журналіст хворий на рак

"Операція неможлива": відомий український журналіст хворий на рак Фото: Дмитро Гомон (facebook.com/tetyana.gomon)

У журналіста діагностували онкологічне захворювання

В українського журналіста телеканалу "Еспрессо" Дмитра Гомона діагностували рак. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила його дружина Тетяна Гомон.

"Друзі! Мені важко про це писати, але Діма важко захворів. Місяць тому він потрапив у лікарню, тільки зараз додаткові обстеження виявили причину його поганого самопочуття - рак печінки з метастазами у черевній порожнині і легенях. Операція неможлива, хіміотерапія також, тому що рак печінки тим і підступний", - написала дружина журналіста.

Тетяна повідомила, що Дмитро вдома і буде радий людям, які прийдуть його провідати.

"Дімка вдома і буде радий бачити всіх, хто захоче бачити його. Він має підтримуючу терапію та знеболювання", - повідомила Тетяна.

Для тих, хто хоче допомогти, Тетяна написала номер банківської карти, хоча точна сума ще не відома.

"Якщо стане потреба у перебуванні його в лікарні, це мають бути достойні умови. Він настраждався останні місяці і заслужив на це. Я не можу вам сказати, яка точна сумма потрібна, бо незрозуміло який період часу знадобиться. Я просто пишу реквізити його картки для тих, хто хоче допомогти. Дякую.5168 7573 1742 3764 Гомон Дмитро Валерійович", - написала Тетяна Гомон.

"Операція неможлива": відомий український журналіст хворий на ракСкріншот (facebook.com/tetyana.gomon)

"Операція неможлива": відомий український журналіст хворий на рак"Операція неможлива": відомий український журналіст хворий на ракФото: Дмитро Гомон з дітьми (facebook.com/tetyana.gomon)

Як раніше повідомлялося, у мережі просять допомогти врятувати життя пораненої собаці.