ru ua

"Знову набухалась і за кермо!" У Харкові відому порушницю знову спіймали п'яною на дорозі

"Знову набухалась і за кермо!" У Харкові відому порушницю знову спіймали п'яною на дорозі Колаж (РБК-Україна)

Відома блогерша знову порушила правила дорожнього руху

Відома харківська блогерша Анна Кривуц, також відома як Dangerann і Небезпечна Аня, в черговий раз була спіймана за кермом у нетверезому стані. Про це повідомляється на сторінці патрульної Ляни Теремкової у Facebook.

Анна порушила статтю 130 КУоАПа – керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

"Знову набухалась і за кермо!" У Харкові відому порушницю знову спіймали п'яною на дорозіФото: facebook.com/Ляна Теремкова

"Порізали колесо, мабуть хотіли навчити правильно паркуватися, але вона знову набухалась і за кермо! + ще одна 130-я.. Все її підписники можуть її з цим привітати і помолитися, щоб вона вас не збила! Потім може зняти чергове відео виправдання їй!" – написала вона у публікації.

Відзначимо, що раніше Анні Кривуц був виписаний штраф майже на два мільйони гривень з-за порушення митного законодавства. Також вона регулярно потрапляє в різні ДТП, а одного разу побилася з подругою посеред дороги. У неї вже забирали права, але через подачу апеляції дівчина змогла забрати свої права назад.

Нагадаємо, у Полтаві випадково затримали водія з величезною кількістю алкоголю в крові. Він перевищував норму в 21 раз.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Огляд резонансних ДТП, що трапилися за місяць